Asmeninį rekordą pagerinęs Ą. Tubelis atvedė savo ekipą į pergalę NCAA čempionate (VIDEO)

Dvigubu dubliu pasižymėjęs ir asmeninį sezono atkovotų kamuolių rekordą pagerinęs Ąžuolas Tubelis atvedė savo komandą į pergalę NCAA čempionate.

Arizonos "Wildcats" (15-8) išvykoje 81:72 (37:31, 44:31) įveikė Pietų Kalifornijos universiteto "Trojans" (18-4) krepšininkus.

Starto penkete rungtynes pradėjęs Ą.Tubelis per 34 minutes pelnė 16 taškų (5/13 dvit., 1/4 trit., 3/4 baudų), sugriebė 15 atšokusių kamuolių (4 - puolime), atliko 3 rezultatyvius perdavimus, sykį suklydo ir 3 kartus pažeidė taisykles.

Rezultatyviau už lietuvį žaidė tik atitinkamai 20 ir 19 taškų surinkę Jamesas Akinjo (7 rez. perd.) ir Jordanas Brownas (13 atk. kam.).

Taip pat nuo susitikimo pradžios žaidęs buvęs žalgirietis Kerras Kriisa per 28 minutes įmetė 9 taškus (0/1 dvit., 3/5 trit.) ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

Svečiams Evanas Mobley (5 atk. kam., 4 bl.) pelnė 23, Tahjas Eaddy - 17 taškų.