Per plauką nuo dublio likęs Ą. Tubelis vėl buvo vienas pergalės NCAA kalvių (VIDEO)

Ąžuolui Tubeliui mažai pritrūko iki dvigubo dublio, o jo atstovaujama komanda iškovojo dar vieną pergalę NCAA čempionate.

Arizonos "Wildcats" (16-8) namie 69:53 (28:24, 41:29) įveikė Vašingtono universiteto "Cougars" (14-11) krepšininkus.

Starto penkete rungtynes pradėjęs Ą.Tubelis per 27 minutes įmetė 9 taškus (3/6 dvit., 0/1 trit., 3/5 baudų), sugriebė 9 atšokusius kamuolius, blokavo metimą, dusyk suklydo ir kartą prasižengė.

Rezultatyviau už lietuvį žaidė tik atitinkamai 19 ir 14 taškų surinkę Jamesas Akinjo (6 atk. kam., 4 rez. perd., 4 per. kam.) ir Bennedictas Mathurinas, po 8 pridėjo Jordanas Brownas ir Dalenas Terry.

Tautvilas Tubelis per 1 aikštelėje praleistą minutę niekuo nepasižymėjo, o buvęs žalgirietis Kerras Kriisa šį kartą nežaidė.

Svečiams T.J.Bamba (3/3 trit.) pelnė 12, Dishonas Jacksonas – 10 taškų. Slovėno Aljazo Kunco sąskaitoje – 5 taškai ir net 14 atkovotų kamuolių.