Dublį surinkęs Ą. Tubelis paskutinėmis sekundėmis išplėšė pergalę NCAA (VIDEO)

Dvigubą dublį surinkęs Ąžuolas Tubelis paskutinėmis sekundėmis išplėšė savo komandai pergalę NCAA čempionate.

Arizonos "Wildcats" (17-8) namie po dramatiškos kovos 75:74 (33:29, 42:45) palaužė Vašingtono "Huskies" (5-20) krepšininkus.

Likus 15 sekundžių iki ketvirtojo kėlinio pradžios svečiai pirmavo minimaliu skirtumu ir turėjo kamuolį, tačiau jį prarado buvusiam žalgiriečiui Kerrui Kriisai privertus varžovą prasižengti puolime.

Likus 6 sekundėms Ą.Tubelis pataikė pergalingą metimą užmindamas dvitaškio liniją. Po pertraukėlės iš toli atakavę varžovai buvo netikslūs.

Staro penkete rungtynes pradėjęs Ą.Tubelis per 28 minutes pelnė 16 taškų (5/10 dvit., 0/1 trit., 6/7 baudų), sugriebė 15 atšokusių kamuolių (6 - puolime), atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo 2 metimus, po 2 kartus suklydo bei prasižengė.

Rezultatyviau už lietuvį žaidė tik 26 taškus surinkęs Jamesas Akinjo (5/8 trit., 7 rez. perd.), 11 pridėjo Christianas Koloko, 10 - Bennedictas Mathurinas (13 atk. kam.).

Nuo atsarginių žaidėjų suolelio pakilęs K.Kriisa per 23 minutes įmetė 3 taškus (0/1 dvit., 1/5 trit.) ir atkovojo kamuolį.

Tautvilas Tubelis aikštelėje nepasirodė.

Pralaimėjusiems Hameiras Wrightas (5/7 trit.) pelnė 18, Quade'as Greenas (9/9 baudų) - 17, Marcusas Tsohonis (6 atk. kam.) - 13 taškų.