E. Kairio dublis nuo pralaimėjimo Turkijoje neišgelbėjo

Dvigubą dublį surinkęs ir vieną efektyviausių sezono mačų sužaidęs Evaldas Kairys neišgelbėjo savo komandos nuo pralaimėjimo Turkijos pirmenybėse.

Afjonkarahisaro "Belediyespor" (11-11) klubas išvykoje po atkaklios kovos 83:95 (29:21, 20:30, 19:22, 15:22) nusileido Stambulo "Buyukčekmeče" (8-14) ekipai.

Ketvirtajame kėlinyje svečiai pirmavo 78:75, tačiau vėliau varžovai vėl perėmė iniciatyvą į savo rankas.

Starto penkete rungtynes pradėjęs E.Kairys per 28 minutes įmetė 13 taškų (6/10 dvit., 1/4 baudų), atkovojo 11 (6 - puolime) bei perėmė 3 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 5 pražangas, sykį suklydo, 4 kartus pažeidė taisykles ir užfiksavo 20 naudingumo balų.

Taip pat centras lemiamo ketvirčio pabaigoje buvo nubaustas technine pražanga.

Rezultatyviau už lietuvį žaidė tik po 20 taškų surinkę Tanneris Leissneris (10 atk. kam., 4 rez. perd., 29 naud. b.) ir J.P.Macura bei 15 pridėjęs buvęs Vilniaus "Ryto" legionierius Pako Cruzas (1/7 dvit., 4/11 trit., 6 atk. kam., 7 rez. perd., 6 kl.).

Nugalėtojams Gabrielis Olaseni (11/13 dvit., 13 atk. kam., 31 naud. b.) pelnė 25, Matthew Farrellas (3/6 trit., 6 rez. perd.) - 19, Devinas Oliveris (4/7 trit., 9 atk. kam., 4 rez. perd.) - 17 taškų.