D. Adomaičio auklėtiniai turėjo vargo su absoliučiais Izraelio lygos autsaideriais

Nelengvą pergalę prieš absoliučius lygos autsaiderius Izraelio pirmenybėse iškovojo Dainiaus Adomaičio auklėtiniai.

Jeruzalės "Hapoel" (10-4) po atkaklios kovos 87:80 (18:18, 21:16, 24:21, 24:25) palaužė Naharijos "Ironi" (2-14) krepšininkus.

Prasidėjus paskutinei minutei svečiai pirmavo vos 80:78, tuomet tritaškį smeigė Tamiras Blattas, o varžovai per likusį laiką sukrapštė vos 2 taškus.

Solidžiai nugalėtojų komandoje debiutavo Stantonas Kiddas per 25 minutes įmetęs 13 taškų (3/7 trit.) ir sugriebęs 5 kamuolius.

Rezultatyviau už naujoką žaidė tik atitinkamai 17 ir 14 taškų surinkę J'Covanas Brownas (5 atk. kam., 5 rez. perd.) ir Adamas Arielis (4/5 trit.), 12 pridėjo Suleimanas Braimoh (7 atk. kam.), po 10 - T.Blattas (3/11 trit., 5 atk. kam., 10 rez. perd., 4 per. kam.) ir TaShawnas Thomasas (7 atk. kam., 2 bl.).

Pralaimėjusiems Michaelas Youngas (9 atk. kam.) pelnė 25, Malikas Newmanas (6 atk. kam., 7 rez. perd.) - 19, Jaronas Blossomgame'as (8 atk. kam.) - 18 taškų.