Š. Vasiliausko ir K. Kemzūros klubas pralaimėjo „laimėtas“ rungtynes

Itin apmaudžią nesėkmę Turkijos pirmenybėse patyrė solidžiai pasirodžiusio Šarūno Vasiliausko atstovaujama Izmiro "Petkim Spor" (9-14) komanda.

Kęstučio Kemzūros auklėtiniai išvykoje po dramatiškos kovos 94:96 (26:29, 19:18, 21:23, 28:26) nusileido Stambulo "Bešiktaš" (13-10) krepšininkams.

Likus pusei minutės nugalėtojas kėlė mažai klausimų – svečiai pirmavo 94:87. Visgi varžovai pataikė du tolimus metimus be atsako ir sumažino skirtumą iki minimumo – 93:94.

Kendrickas Ray'us sugebėjo nepataikyti abiejų baudų metimų, o Jamesas Blackomas taikliai šovė iš toli ir išplėšė pergalę. Š.Vasiliausko desperatiškas bandymas buvo bevaisis.

Starto penkete rungtynes pradėjęs lietuvis per 32 minutes įmetė 12 taškų (2/2 dvit., 0/3 trit., 8/9 baudų), atkovojo kamuolį, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 4 pražangas, sykį suklydo, dukart pažeidė taisykles ir užfiksavo 12 efektyvumo balų.

Rezultatyviau žaidė tik atitinkamai 26 ir 18 taškų surinkę Thomasas Wimbushas (7 atk. kam., 9 išpr. praž.) ir Ianas Hummeris (2/2 trit., 7 atk. kam.) bei 13 pridėjęs K.Ray'us (5 rez. perd.).

Nugalėtojams J.Blackmonas pelnė 23, Joelis Berry – 17, Šehmusas Hazeras (5 atk. kam., 5 rez. perd.) ir Alperenas Šengunas (5 atk. kam., 5 rez. perd.) – po 12 taškų.