38 taškus pelnęs T. Dimšos komandos draugas atvedė „Gran Canaria“ į pergalę

Gražią pergalę Ispanijos ACB krepšinio lygos pirmenybėse iškovojo Las Palmo "Gran Canaria" (9/14) su Tomu Dimša.

A.J.Slaughterio vedama ekipa namuose per pratęsimą 97:94 (25:23, 18:17, 12:26, 30:19, 12:9) palaužė Madrido "Estudiantes" (6/16), kuriai dėl traumos vis dar negali padėti Dovydas Giedraitis.

Po trijų kėlinių aikštės šeimininkai turėjo dviženklį deficitą - 55:66, o likus žaisti kiek daugiau nei 2 minutes vis dar atsiliko 7 taškais - 73:80.

Vis dėlto "kanarėlės" ginklų anksčiau laiko nesudėjo ir spurtavo 7:3 ir sumažino atsilikimą iki 3 taškų - 80:83. Pratęsimą komandai išplėšė A.J.Slaughteris, kuris smeigė tritaškį, o vėliau rezultatą išlygino taikliais baudų metimais.

Pratęsimo metu šeimininkai išsiveržė į priekį nuo pirmųjų minučių ir pranašumą išlaikė.

T.Dimša šiose rungtynėse per 22 minutes įmetė 8 taškus (1/3 dvit., 2/6 trit.), atkovojo 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, po kartą perėmė kamuolį ir suklydo, išprovokavo 2 pražangas, sykį prasižengė bei surinko 6 naudingumo balus.

Nugalėtojų gretose nesulaikomai rungtyniavo A.J.Slaughteris, kurio kraityje net 38 taškai, Seanas Kilpatrickas pridėjo 15.

Pralaimėjusiems Aleksa Avramovičius įmetė 22, Alecas Brownas pridėjo 16.