A. Kulbokos ir R. Minioto klubas iškovojo dramatišką pergalę ir pakilo iš iškritimo zonos

Dramatišką pergalę Ispanijos pirmenybėse iškovojo Arnoldo Kulbokos ir Regimanto Minioto atstovaujama Bilbao "RETAbet" (6-18) komanda.

Alexo Mumbru auklėtiniai namie tik paskutinėmis sekundėmis 86:84 (18:18, 24:26, 24:22, 20:18) palaužė kitus autsaiderius Sevilijos "Real Betis" (5-18) krepšininkus.

Baskai po šio laimėjimo pakilo į 17-ą turnyrinės lentelės vietą ir pakilo iš iškritimo iš ACB lygos zonos.

Nuo pat susitikimo pradžios vyko kova "taškas į tašką". Likus 3 minutėms iki ketvirtojo kėlinio pabaigos "RETABet" belgas Quntinas Serronas tolimu metimu išlygino rezultatą - 80:80.

Tik prabėgus pusantros minutės pavyko pasižymėti varžovams - 80:82. rezultatą išlygino Johnas Jenkinsas, kuris kitoje po perimto kamuolio nutrauktoje andalūzų atakoje pataikė dar vieną dvitaškį - 84:82.

Pusiausvyrą vėl atstatė senegalietis Youssou Ndoye, tačiau likus 5 sekundėms šeimininkus į priekį išvedė čekas Ondrejus Balvinas. Pergalę mesdamas iš toli bandė išplėšti buvęs žalgirietis Jerome'as Randle'as, tačiau jo metimą blokavo Ludde Hakansonas.

Starto penkete rungtynes pradėjęs A.Kulboka per 20 minučių pelnė 7 taškus (2/3 dvit., 1/2 trit.), sugriebė 4 atšokusius kamuolius, išprovokavo pražangą ir surinko 10 naudingumo balų.

Nuo atsarginių žaidėjų suolelio pakilęs R.Miniotas per 20 minučių įmetė 4 taškus (2/4 dvit.), atkovojo 2 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo pražangą, gavo bloką ir užfiksavo 8 efektyvumo balus.

Nugalėtojams J.Jenkinsas (4/6 trit., 26 naud. b.) pelnė 28, Jaylonas Brownas - 13, L.Hakansonas (1/5 trit.) - 9, Ondrejus Balvinas (11 atk. kam, 3 bl.) ir Q.Serronas - po 8 taškus.

Svečių gretose išsiskyrė atitinkamai 21 ir 18 taškų surinkę Jamesas Feldeine'as (3/6 trit., 5 kl.) ir Y.Ndoye (10 atk. kam., 25 naud. b.) bei 11 pridėjęs Tobiasas Borgas.