M. Sajaus klubas per plauką nenukovė „Real“

Ispanijos pirmenybėse sensacijos per plauką nepateikė Martyno Sajaus atstovaujamas Manresos "Baxi" (12-15) klubas.

Pedro Martinezo auklėtiniai namie tik paskutinėmis sekundėmis 76:77 (13:17, 19:18, 16:19, 28:23) nusileido absoliutiems ACB lygos lyderiams Madrido "Real" (26-1) krepšininkams.

Prasidėjus paskutinei ketvirtojo kėlinio minutei "Baxi" atakų organizatorius Dani Garcia tolimu metimu išlygino rezultatą, o po varžovų klaidos šeimininkai turėjo progą išsiveržti į priekį, tačiau Makai Masono tritaškis tikslo nepasiekė.

Buvęs Vilniaus "Lietuvos ryto" įžaidėjas Nicolas Laprovittola neklydo prie baudų metimo linijos palikdamas priešininkams 7 sekundes. Mattas Janningas iš toli šovė pro šalį, o Usmanas Garuba įtvirtino "Real" pergalę. D.Garcia dar smeigė tritaškį aidint sirenai, tačiau to nepakako.

Nuo atsarginių žaidėjų suolelio pakilęs M.Sajus per 12 minučių įmetė 4 taškus (2/6 dvit.), sugriebė 3 kamuolius, gavo bloką, dusyk prasižengė ir užfiksavo -1 efektyvumo balą.

"Baxi": Scottas Eathertonas 17 (4 per. kam.), Frankie Ferrari 12 (4 rez. perd.), Makai Masonas 10, Dani Garcia 9 (3/4 trit., 4 rez. perd.).

"Real": Gabrielis Deckas 17, Walteris Tavaresas 10 (11 atk. kam., 4 bl.), Fabienas Causeuras ir Usmanas Garuba (5 atk. kam.) po 9, Carlosas Alocenas 8 (7 rez perd.), Nicolas Laprovittola 7 (4 rez. perd.)