Šaro kariauna be N. Mirotičiaus vos palaužė autsaiderius – gelbėjo buvęs žalgirietis

Itin sunkią pergalę Ispanijos pirmenybėse išvargo absoliuti Eurolygos lyderė Barselonos "Barcelona" (24-3).

Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai tik paskutinėmis sekundėmis 81:79 (20:17, 11:18, 25:24, 24:20) palaužė vienus ACB lygos autsaiderių Fuenlabrados "Urbas" (7-20) krepšininkus.

Šeimininkų gretose nebuvo registruotas "Barcos" lyderis Nikola Mirotičius.

Prieš ketvirtąjį kėlinį katalonai atsiliko 56:59, o likus pusantros rezultatas buvo lygus – 74:74. Dar po minutės buvęs žalgirietis Brandonas Daviesas sugrąžino šeimininkams pranašumą, tačiau vėliau antros baudos nepataikę varžovai atkovojo kamuolį puolime bei pridėjo dvitaškį ir dar baudos metimą - 79:76.

Nickas Calathesas taip pat realizavo tik pirmąją baudą, o po antrosios kamuolį sugriebė Rolandas Šmitas. Latvis neklydo ir išlygino rezultatą - 79:79 likus 14 sekundžių.

Alexas Abrinesas perėmė kamuolį, N.Calathesas nepataikė dvitaškio, o kamuolį atkovojęs B.Daviesas realizavo abu baudų metimus. Jovano Novako tolimas šūvis su sirena tikslo nepasiekė.

"Barcelona": Brandonas Daviesas 21 (20 min., 5/8 dvit., 11/12 baudų, 5 atk. kam., 7 išpr. praž., 24 naud. b.), Rolandas Šmitas (6 atk. kam.) ir Leandro Bolmaro (4 per. kam.) po 13, Alexas Abrinesas 11 (3/6 trit.), Artiomas Pustovojus 9 (7 atk. kam., 7 kl.).

"Urbas": Melo Trimble'as 17 (4/8 trit., 5 kl.), Jovanas Novakas 14 (3/7 trit., 5 rez. perd., 3 per. kam.), Kyle'as Alexanderis 12 (9 atk. kam.), Leo Meindlas 11 (11 atk. kam.), Obi Omegano 10.