E. Žukauskas atvedė K. Maksvyčio kariauną į pergalę Kazachstane

Eigirdo Žukausko ir Ado Juškevičiaus atstovaujama Permės "Parma" (8-11) komanda VTB Vieningoje lygoje pakilo į aštuntą turnyrinės lentelės vietą.

Kazio Maksvyčio auklėtiniai pirmadienį Kazachstane po atkaklios kovos 84:80 (21:27, 24:19, 17:19, 22:15) palaužė Nursultano "Astana" (5-14) krepšininkus.

Abu lietuviai rungtynes pradėjo starto penkete, tačiau pasirodė labai skirtingai.

E.Žukauskas per 37 minutes pelnė 20 taškų (3/5 dvit., 3/4 trit., 5/6 baudų), atkovojo 2 bei perėmė net 4 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 7 pražangas, 4 kartus pažeidė taisykles ir surinko 23 naudingumo balus.

A.Juškevičius per 27 minutes įmetė 4 taškus (1/4 dvit., 0/6 trit., 2/2 baudų), sugriebė 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo pražangą, dusyk suklydo, kartą prasižengė ir užfiksavo -2 efektyvumo balus.

19 taškų pridėjo Borisas Savovičius (7 atk. kam., 5 rez. perd., 21 naud. b.), 12 – Marekas Mejeris, 11 – Marcelis Ponitka (5 rez. perd., 4 per. kam.), 10 – Lorenzo Williamsas.

Pralaimėjusiems Michaelas Thompsonas (4/6 trit., 7 atk. kam., 4 rez. perd., 31 naud. b.) pelnė 28, Nikolajus Bažinas – 16, Ericas Buckneris (7 atk. kam.) – 14 taškų.