A. Velička vėl žaidė puikiai, tačiau jo ekipa patyrė itin apmaudžią nesėkmę

Arnas Velička liko pr plauką nuo dvigubo dublio, o jo atstovaujama komanda patyrė itin apmaudžią nesėkmę Vokietijos pirmenybėse.

Braunšveigo "Lowen" (9-16) namie paskutinėmis sekundėmis 93:94 (22:20, 33:17, 15:26, 23:29) nusileido Bonos "Telekom Baskets" (10-15) krepšininkams.

Likus pusei minutės iki susitikimo pabaigos aikštės šeimininkai pirmavo gan saugiai – 93:87. Varžovai pataikė iš toli, o likus 16 sekundžių nesportine pražanga buvo nubaustas Gavinas Schillingas.

Svečiai realizavo abi baudas, o netikslų Alexo Hamiltono tolimą metimą pataisė Strahinja Micovičius. Jameso Robinsono šūvis aidint sirenai tikslo nepasiekė

Starto penkete rungtynes pradėjęs A.Velička per 27 minutes įmetė 18 taškų (0/1 dvit., 4/8 trit., 6/8 baudų), atkovojo bei perėmė po 2 kamuolius, atliko 9 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 8 pražangas, dusyk suklydo, triskart pažeidė taisykles ir užfiksavo 22 efektyvumo balus.

Rezultatyviau už lietuvį žaidė tik 21 tašką surinkęs J.Robinsonas (5/9 trit., 5 rez. perd., 24 naud. b.), 18 pridėjo Karimas Jallow, 11 – G.Schillingas.

Nugalėtojams S.Micovičius (6/7 dvit., 3/6 trit.) pelnė 23, A.Hamiltonas – 22, Chrisas Babbas (6 rez. perd.) – 20 taškų.

Simonas Lukošius buvo registruotas mačui, tačiau aikštelėje nepasirodė.