„Lokomotiv“ be M. Kalniečio turėjo vargo su svečiais iš Kazachstano

VTB nuotr.

Sunkią pergalę VTB Vieningoje lygoje iškovojo Manto Kalniečio ir Mindaugo Kuzminsko atstovaujamas Krasnodaro "Lokomotiv-Kuban" (15-6) klubas.

Jevgenijaus Pašutino auklėtiniai savo žiūrovų akivaizdoje 90:86 (19:22, 17:20, 29:16, 25:26) palaužė Nursultano "Astana" (5-15) krepšininkus iš Kazachstano.

Rusijos komandoje nebuvo registruotas pagrindinis atakų organizatorius ir vienas lyderių M.Kalnietis.

Po  dviejų ketvirčių aikštės šeimininkai atsiliko 36:42, o įpusėjus lemiamam ketvirčiui pirmavo vos 74:71, likus 2 minutėms – 80:77.

Starto penkete rungtynes pradėjęs M.Kuzminskas per 31 minutę įmetė 8 taškus (2/4 dvit., 1/3 trit., 1/1 baudos), atkovojo 9 (5 – puolime) bei perėmė 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 6 pražangas, 3 kartus suklydo, gavo bloką, sykį pažeidė taisykles ir užfiksavo 12 efektyvumo balų.

Rezultatyviau už lietuvį žaidė atitinkamai 24 ir 23 taškus surinkę Willas Cummingsas (2/3 trit., 7 atk. kam., 6 rez. perd., 28 naud. b.) ir Nigelas williamsas-Gossas (3/5 trit., 9 rez. perd., 3 per. kam., 27 naud. b.) bei 12 pridėjęs Drew Gordonas (6 atk. kam., 4 rez. perd.).

Pralaimėjusiems Jeremiah Hillas (1/8 trit., 5 atk. kam., 5 rez. perd.) pelnė 20, Nikolajus Bažinas (2/3 trit.) – 15, Ericas Buckneris (5 atk. kam., 2 bl.) – 14 taškų.