Įspūdingai žaidę R. Giedraitis ir T. Sedekerskis atvedė baskus į pergalę prieš S. Kulviečio ekipą

Įspūdingai pasirodę Rokas Giedraitis ir Tadas Sedekerskis atvedė Vitorijos "Baskonia" 21-7)komandą į pergalę Ispanijos pirmenybėse.

Duško Ivanovičiaus auklėtiniai išvykoje užtikrintai 82:68 (21:23, 15:11, 27:18, 19:16) įveikė Andoros "MoraBanc" (12-5) ekipą su debiutavusiu Sauliumi Kulviečiu.

Abu lietuviai rungtynes pradėjo starto penkete ir labiausiai išsiskyrė nugalėtojų gretose.

R.Giedraitis per 34 minutes pelnė 15 taškų (2/5 dvit., 3/5 trit., 2/4 baudų), atkovojo 6 bei perėmė 3 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 5 pražangas, gavo 2 blokus, po kartą suklydo bei prasižengė ir surinko 23 naudingumo balus.

T.Sedekerskis per 24 minutes įmetė 14 taškų (3/5 dvit., 1/2 trit., 5/5 baudų), sugriebė 6 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo metimą, išprovokavo 4 pražangas, gavo 2 blokus, kartą suklydo ir užfiksavo 20 efektyvumo balų.

13 taškų pridėjo Alecas Petersas (6 atk. kam.), po 9 – Luca Vildoza (6 rez. perd., 5 kl.) ir Zoranas Dragičius.

Šeimininkams Jeremy Senglinas pelnė 18, Bandja Sy (5/6 dvit., 2/3 trit.) – 16, Babatunde Olomuyiwa (7 atk. kam.) – 10 taškų.

S.Kulvietis debiutinėse rungtynėse per 19 minučių įmetė 5 taškus (0/1 dvit., 1/3 trit., 2/2 baudų), atkovojo 6 bei prarado 2 kamuolius, išprovokavo pražangą, dukart pažeidė taisykles ir surinko 5 naudingumo balus.