Ispanijoje – dramatiška dviejų Laurynų klubo pergalė prieš M. Sajaus ekipą

Ispanijoje šeštadienį įvykusį lietuviškų komandų mūšį laimėjo Lauryno Biručio ir Lauryno Beliausko atstovaujama komanda.

Santjago de Kompostelos "Obradoiro" (9-19) namie po dramatiškos kovos 90:87 (19:28, 20:21, 24:24, 27:14) palaužė Manresos "Baxi" (13-16) ekipą su Martynu Sajumi.

Prasidėjus priešpaskutinei ketvirtojo kėlinio minutei svečiai pirmavo 87:81, tačiau varžovai dviem tritaškiais išlygino rezultatą. Aikštės šeimininkai dukart blokavo metimus, o Kassiusas Robertsonas pataikė tris iš keturių baudų - 90:87. Pratęsimą galėjęs išplėšti Makai Masono metimas tikslo nepasiekė.

Starto penkete rungtynes pradėjęs L.Birutis per 22 minutes pelnė 11 taškų (4/5 dvit., 3/3 baudų), sugriebė 5 kamuolius, blokavo 2 metimus, išprovokavo 5 pražangas, dusyk suklydo, triskart pažeidė taisykles ir surinko 17 naudingumo balų.

Nuo atsarginių žaidėjų suolelio pakilęs L.Beliauskas per 16 minučių įmetė 2 taškus (1/2 dvit., 0/1 trit.), atkovojo, perėmė bei prarado po kamuolį, blokavo metimą, dukart prasižengė ir liko be efektyvumo balų.

Nuo susitikimo pradžios žaidęs M.Sajus per 16 minučių pelnė 3 taškus (1/3 dvit., 1/2 baudų), atkovojo 3 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, išprovokavo pražangą, sykį suklydo ir baigė pasirodymą dėl išnaudoto pražangų limito su -1 naudingumo balu.

"Obradoiro": Kassiusas Robertsonas 23, Jake'as Cohenas 16 (6 atk. kam., 28 naud. b.), Stevenas Enochas (6/6 dvit.) ir Chrisas Czerepowiczius (1/6 trit.) po 12, Laurynas Birutis 11 (5 atk. kam., 2 bl.).

"Baxi": Frankie Ferrari 26 (6/10 trit.), Mattas Janningas 15 (5/9 trit., 6 atk. kam.), Makai Masonas 13 (3/11 dvit., 2/7 trit.), Scottas Eathertonas 11 (6 atk. kam.).