Rezultatyvaus R. Giedraičio ir naudingo T. Sedekerskio klubas krito per pratęsimą

Klubo nuotr.

Netikėtą nesėkmę Ispanijos pirmenybėse patyrė Roko Giedraičio ir Tado Sedekerskio atstovaujamas Vitorijos "Baskonia" (21-8) klubas.

Šalies čempionai išvykoje po pratęsimo 87:92 (23:17, 17:27, 23:18, 15:16, 9:14) nusileido Mursijos UCAM (11-17) krepšininkams.

Likus 20 sekundžių iki ketvirtojo kėlinio pabaigos R.Giedraitis dvitaškiu išlygino rezultatą – 78:78. Pergalę galėjusio išplėšti Jordano Daviso dvitaškis priešpaskutinę sekundę tikslo nepasiekė.

Papildomo laiko metu savo pranašumą įrodė aikštės šeimininkai.

Starto penkete rungtynes pradėjęs R.Giedraitis per 37 minutes pelnė 18 taškų (3/5 dvit., 3/4 trit., 3/4 baudų), atkovojo 2 bei perėmė 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 5 pražangas, 4 kartus suklydo, 3 sykius pažeidė taisykles ir surinko 16 naudingumo balų.

Nuo atsarginių žaidėjų suolelio pakilęs T.Sedekerskis per 27 minutes įmetė 10 taškų (4/5 dvit., 0/1 trit., 2/2 baudų), atkovojo 5 bei perėmė 2 kamuolius, blokavo 2 metimus, išprovokavo 3 pražangas bei sykį prasižengė pats ir užfiksavo 18 efektyvumo balų.

12 taškų pridėjo Zoranas Dragičius, 11 – Pierria Henry (5 atk. kam.), 9 – Ilimane Diop.

Nugalėtojams J.Davisas (10/15 dvit., 1/5 trit.) pelnė 29, Isaiah Tayloras (9 rez. perd.) – 21, buvęs žalgirietis Augusto Lima (5/6 dvit., 9 atk. kam.) ir Jamesas Webbas (9 atk. kam.) – po 12 taškų.