Rezultatyvaus Š. Vasiliausko žaidimo K. Kemzūros auklėtinių pergalei nepakako

Rezultatyvaus Šarūno Vasiliausko žaidimo nepakako Kęstučio Kemzūros auklėtinių pergalei Turkijos pirmenybėse.

Izmiro "Petkim Spor" (9-18) namie 62:83 (20:19, 17:15, 10:25, 15:24) triuškinamai pralaimėjo Bursos "Tofaš" (17-11) krepšininkams.

Vos 15 proc. (3/19) tolimų metimų pataikę aikštės šeimininkai pirmavo po dviejų kėlinių, tačiau visiškai sugriuvo po ilgosios pertraukos.

Starto penkete rungtynes pradėjęs Š.Vasiliauskas per 27 minutes įmetė 15 taškų (1/2 dvit., 3/8 trit., 4/5 baudų), atkovojo bei perėmė po kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 5 pražangas, dusyk suklydo triskart pažeidė taisykles ir surinko 10 naudingumo balų.

15 taškų pridėjo Thomasas Wimbushas (7 atk. kam.), 7 – Ianas Hummeris (11 atk. kam., 3 per. kam.).

Nugalėtojams DeVaughnas Purcellas (5 atk. kam.) pelnė 17, Tarikas Phillipas (3/5 trit.) – 16, Tomislavas Zubčičius (5 atk. kam., 4 per. kam.) – 11 taškų.