Įspūdingai laiką išnaudojęs P. Gasolis buvo vienas vedlių į pergalę prieš M. Sajaus ekipą

Barselonos "Barcelona" (27-4) gerbėjai pasidžiaugė ne tik dar viena pergale Ispanijos pirmenybėse, bet ir puikiu šalies krepšinio legendos Pau Gasolio žaidimu.

Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai namie 97:89 (24:24, 29:27, 28:17, 16:21) įveikė Manresos "Baxi"(14-17) ekipą su Martynu Sajumi.

Neseniai po ilgos pertraukos žaisti pradėjęs bei po 20 metų prie katalonų komandos prisijungęs P.Gasolis surengė geriausią sezono pasirodymą.

Starto penkete rungtynes pradėjęs 40-metis puolėjas vos per 11 minučių pelnė 13 taškų (5/6 dvit., 0/1 trit., 3/3 baudų), atkovojo 2 bei perėmė 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą ir surinko 16 naudingumo balų.

M.Sajus per 2 minutes prametė vienintelį dvitaškį, sugriebė kamuolį ir sykį prasižengė.

"Barcelona": Brandonas Daviesas 21 (5/6 dvit., 1/1 trit., 6/6 baudų, 27 naud b.), Nikola Mirotičius ir Cory Higginsas po 16, Pau Gasolis 13, Alexas Abrinesas 9.

"Baxi": Scottas Eathertonas 23 (9/9 dvit.), Makai Masonas 16 (4 rez. perd.), Sethas Hinrichsas (8 atk. kam.) ir Rafa Martinezas (2/2 triut.) po 12.