„Barcelona“ savo varžovus Sevilijoje sutriuškino 51 taško skirtumu (Kiti rezultatai)

Artėjant Ispanijos lygos reguliariojo sezono pabaigai Barselonos krepšininkai iškovojo dar vieną pergalę.

Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai Sevilijoje 109:58 sutriuškino "Coosur Real Betis" ekipą ir įsirašė 30-ąją pergalę.

Pamatus pergalei "Barca" padėjo antrąjame kėlinyje, kuriame jų gynyba varžovams leido įmesti tik 4 taškus. Ketvirtį Barselonos krepšininkai laimėjo rezultatu 33:4. Ispanijos taurės laimėtojai puikiai žaidė ir puolime. Visi aikštėje pasirodę krepšininkai pelnė taškus, o tikslą pasiekė net 17 tritaškių iš 29 bandymų.

Katalonams Ispanijos pirmenybių reguliariajame sezone liko sužaisti vos dvi rungtynes. Artimiausios rungtynės numatomos gegužės 19-ąją namuose prieš "Baskonia" krepšininkus. Reguliarusis sezonas bus užbaigtas gegužės 23-ąją Tenerifėje.

"Coosur Real Betis": Jerome'as Jordanas 16, Nickas Spiresas 9, Jerome'as Randle'as, Youssou Ndoye ir TJ Campbellas 8, Yakouba Ouattara 3, Pablo Almazanas, Nickas Kay'us ir Ibrahimas Magassa 2 taškai;

"Barcelona": Alexas Abrinesas 20, Victoras Claveras 14, Kyle'as Kuričius 12, Leandro Bolmaro 10, Nikola Mirotičius 9, Nickas Calathesas ir Pierre'as Oriola 8, Rolandas Šmitas 7, Artiomas Pustovijus ir Pau Gasolis 6, Leo Westermannas 5, Brandonas Daviesas 4 taškai;

***

Tuo metu Santjago de Kompostelos „Obradoiro CAB“ ekipa su dviem lietuviais svečiuose 94:83 (25:19, 19:18, 23:26, 27:20) nugalėjo Madrido „Estudiantes“ krepšininkus.

Nugalėtojų gretose Laurynas Beliauskas per 8 minutes taškų nepelnė, tačiau atkovojo 1 kamuolį, atliko 1 rezultatyvų perdavimą bei surinko -3 naudingumo balus.

Tuo metu Laurynas Birutis nerungtyniavo.