R. Giedraitis su T. Sedekerskiu buvo vieni pagrindinių „Baskonia“ pergalės kalvių

Roko Giedraičio ir Tado Sedekerskio atstovaujamas Vitorijos "Baskonia" (23-10) klubas iškovojo įtikinamą pergalę Ispanijos pirmenybėse, o lietuviai buvo vieni pergalės kalvių.

Čempionų titulą ginantys Duško Ivanovičiaus auklėtiniai išvykoje 83:61 (29:9, 9:23, 14:9, 29:22) įveikė absoliučius lygos autsaiderius San Sebastiano "Gizpukoa" (7-27) krepšininkus.

Starto penkete rungtynes pradėjęs R.Giedraitis per 35 minutes pelnė 17 taškų (3/4 dvit., 3/5 trit., 2/4 baudų), atkovojo 3 bei perėmė 1 kamuolį, blokavo metimą, išprovokavo 3 pražangas ir surinko 20 naudingumo balų.

Nuo atsarginių žaidėjų suolelio pakilęs T.Sedekerskis per 26 minutes įmetė 7 taškus (3/4 dvit., 1/1 baudos), atkovojo net 10 bei perėmė 1 kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 3 pražangas, sykį suklydo, gavo bloką, kartą pažeidė taisykles ir užfiksavo 20 efektyvumo balų.

"Gizpukoa": Viny Okouo 14 (13 atk. kam.), Jamesas Dee 13 (1/7 dvit., 4 per. kam.), Dino Radončičius 12 (8 atk. kam.), Janas Spanas 11.

"Baskonia": Achille Polonara 23 (8/12 dvit., 1/5 trit., 7 atk. kam., 5 rez. perd.), Rokas Giedraitis 17 (3/5 trit.), Pierria Henry 14, Tadas Sedekerskis 7 (10 atk. kam.).