Dešimt dienų nežaidę Š. Jasikevičiaus auklėtiniai palaužė baskus

Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai po 10-ies dienų pertraukos grįžo į krepšinio rungtynių ritmą.

Barselonos krepšinininkai priešpaskutinėse Ispanijos lygos reguliariojo sezono rungtynėse 87:74 savo aikštėje pranoko Vitorijos „Baskonia“ ekipą ir įsirašė 31-ąją pergalę.

Š. Jasikevičiaus vadovaujama „Barcelona“ šalies pirmenybių reguliarųjį sezoną užbaigs šeštadienį rungtynėmis Tenerifėje.

„Barcelona“ gretose sėkmingas rungtynes sužaidė Leandro Bolmaro. Jis per 26 minutes pelnė 18 taškų (2/6 dvit., 4/8 trit., 2/2 baud.), atkovojo 5 bei prarado 4 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir surinko 17 naudingumo balų.

Pralaimėjusiems Rokas Giedraitis per 29 minutes įmetė 14 taškų (5/7 dvit., 0/3 trit., 4/7 baud.), atkovojo 1 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir surinko 12 naudingumo balų.

Tuo metu Tadas Sedekerskis per 31 minutę pelnė 12 taškų (5/5 dvit., 0/2 trit., 2/2 baud.), sugriebė 7 kamuolius, blokavo vieną varžovo metimą ir surinko 16 naudingumo balų.

„Barcelona“: Leandro Bolmaro 18, Nikola Mirotičius 15, Brandonas Daviesas 11.

„Baskonia“: Rokas Giedraitis 14, Pierria Henry 13, Tadas Sedekerskis 12 (7 atk. kam.).