Reguliarųjį Ispanijos lygos sezoną R. Giedraičio ir T. Sedekerskio klubas baigė nesėkme

Ispanijos čempionų titulą ginanti Vitorijos "Baskonia" (23/13) komanda su Roku Giedraičiu ir Tadu Sedekerskiu kovas atkrintamosiose pradės neturėdama namų aikštės pranašumo.

Baskai paskutinėse ACB lygos reguliaraus sezono rungtynėse išvykoje 68:71 (19:18, 15:24, 13:15, 21:14) nusileido Martyno Sajaus atstovaujamai Manresos "Baxi" (17/19).

Duško Ivanovičiaus kariauna reguliariajame sezone užėmė penktąją vietą ir atkrintamose varžybose susitiks su Valensijos "Valencia" krepšininkais.

Slogios nuotaikos "Baskonia" stovykloje kaupiasi jau kurį laiką - iš paskutiniųjų šešių rungtynių vietos čempionate jie laimėjo tik kartą.

Manresos klubas nepaisant šios pergalės į atkrintamąsias varžybas nepateko likdamas už aštuntuko ribos.

R.Giedraitis per 34 minutes pelnė 11 taškų (4/6 dvit., 0/6 trit., 3/3 baudos), atkovojo 3 ir perėmė 2 kamuolius, kartą suklydo, išprovokavo 4 pražangas, dukart prasižengė bei surinko 9 naudingumo balus.

Kitas lietuvis T.Sedekerskis per 34 minutes pasižymėjo 8 taškais (2/5 dvit., 1/3 trit., 1/2 baudos), atkovojo net 13 kamuolių, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, po kartą perėmė ir prarado kamuolį, blokavo 2 metimus, kartą pats užsidirbo bloką, išprovokavo pražangą ir kartą prasižengė bei užfiksavo 19 naudingumo balų.

Kitoje barikadų pusėje M.Sajus ant parketo pasirodė vos 3 minutėms ir taškų nepelnė.

Nugalėtojus į pergalę vedė veteranas Rafa Martinezas su 13 taškų, Marcas Penarroya pridėjo 12.

Svečių gretose rezultatyviausias buvo Pierre Henry įmetęs 18 taškų, Tonye Jekiri surinko 17.