„Baskonia“ su R. Giedraičiu ir T. Sedekerskiu apmaudžiai pralaimėjo atkrintamųjų starte

Ispanijos pirmenybėse startavo atkrintamosios varžybos, o pirmajame ketvirtfinalio mače susitiko dvi Eurolygoje rungtyniavusios komandos.

Roko Giedraičio ir Tado Sedekerskio atstovaujamas Vitorijos Baskonia klubas išvykoje po itin atkaklios kovos išvykoje 86:87 (18:22, 26:13, 19:25, 23:27) nusileido Valensijos "Valencia" ekipai ir serijoje iki dviejų pergalių nusileidžia 0:1.

Likus 5 sekundėms iki dvikovos pabaigos Bojanas Dubljevičius realizavo abu baudų metimus ir išvedė aikštės šeimininkus į priekį minimaliu skirtumu.

Po Duško Ivanovičiaus paimtos pertraukėlės baskai turėjo progą išplėšti pergalę, tačiau Guillemas Vivesas perėmė kamuolį iš Pierria Henry.

Abu lietuviai rungtynes pradėjo starto penkete.

R.Giedraitis per 34 minutes pelnė 9 taškus (3/6 dvit., 1/5 trit.,), atkovojo 6 bei perėmė 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 2 pražangas, dusyk suklydo, kartą pažeidė taisykles ir surinko 10 naudingumo balų.

T.Sedekerskis per 12 minučių įmetė 2 taškus (0/1 trit., 2/2 baudų), atkovojo 5 bei perėmė 1 kamuolį, išprovokavo 2 pražangas ir užfiksavo 9 efektyvumo balus.

"Valencia": Bojanas Dubljevičius 20, Nikola Kaliničius 18 (6/7 dvit., 7 atk. kam., 24 naud. b.), Louisas Labeyrie (5 atk. kam.) ir Klemenas Prepeličius po 10, Mike'as Tobey 8.

"Baskonia": Alecas Petersas 16 (3/6 trit.), Pierria Henry 15, Achille Polonara (7 atk. kam.) ir Zoranas Dragičius po 10, Rokas Giedraitis (6 atk. kam.) ir Tonye Jekiri po 9.