R. Giedraitis vedė baskus į lemiamą ketvirtfinalio serijos mūšį

Klubo nuotr.

Ispanijos čempionų titulą ginanti Vitorijos "Baskonia" komanda su Roku Giedraičiu ir Tadu Sedekerskiu atsitiesė Ispanijos ACB ketvirtfinalio serijoje.

Baskai namie 76:65 (26:16, 15:12, 21:18, 14:19) nugalėjo Valensijos "Valencia" krepšininkus ir išlygino serijos iki dviejų pergalių rezultatą, kuris tapo 1:1.

Pirmąją tarpusavio dvikovą "Baskonia" svečiuose pralaimėjo po dramatiškos kovos rezultatu 86:87. Lemiamas mūšis įvyks penktadienį Valensijoje.

Į išlyginamąją pergalę aikštės šeimininkus vedė R.Giedraitis, kuris per 34 minutes įmetė 15 taškų (6/8 dvit., 1/4 trit.), atkovojo 7 ir perėmė 4 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, kartą suklydo, išprovokavo 2 pražangas, kartą prasižengė bei surinko 24 naudingumo balus.

T.Sedekerskis žaidė tik 6 minutes, pelnė 2 taškus (1/1 dvit., 0/1 trit.) bei surinko 1 naudingumo balą.

Nugalėtojų gretose R.Giedraičiui geriausiai talkino Zoranas Dragičius ir Alecas Petersas surinkę po 13 taškų.

Pralaimėjusių gretose vienintelis dviženklį taškų skaičių surinko Klemenas Prepeličius - 20 taškų.