M. Jamesas solidžiai pasirodė CSKA dublerių gretose, bet buvo tik trečias pagal naudingumą

Kaip jau rašėme, praėjusį sezoną su Maskvos CSKA vyriausiuoju treneriu susipykęs Mike'as Jamesas grįžo buvo suspenduotas ir sezoną baigė NBA lygoje.

Amerikietis Bruklino "Nets" gretose sužaidė 13 rungtynių, vidutiniškai per 18 minučių rinko 7,7 taško (35,5 proc. trit.), atkovojo 2,4 kamuolio ir atliko 4,2 rezultatyvaus perdavimo, tačiau pasiūlymo nesulaukė.

Krepšininkas vis dar turi sutartį su Rusijos klubu, tad kol sprendžiamas jo likimas, jis pirmiausia Maskvoje treniravosi individualiai, o vėliau prisijungė prie armiečių dublerių komandos, o pirmadienį sužaidė jau antrąsias rungtynes jaunimo gretose.

Rusijos Superlygoje rungtyniaujanti CSKA-2 ekipa kontroliniame mače po pratęsimo 102:94 (18:27, 34:19, 15:25, 24:20, 11:3) palaužė taip pat sostinės "BK Moskovskij" krepšininkus.

M.Jamesas per 25 minutes įmetė 14 taškų (2/7 dvit., 3/10 trit., 1/2 baudų), atkovojo 6 bei perėmė 1 kamuolį, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 3 pražangas, sykį pažeidė taisykles ir užfiksavo 16 naudingumo balų. Amerikietis pagal "+/-" koeficientą smarkiai lenkė visus susitikimo dalyvius – +27.

Rezultatyviau ir efektyviau už Eurolygos žvaigždę žaidė atitinkamai 25 ir 19 taškų surinkę Vladimiras Karpenko (7 atk. kam., 28 naud. b.) ir Fillippas Gafurovas (12 atk. kam., 24 naud. b.).

Pralaimėjusiems Pavelas Aleksandrovas (7 atk. kam., 5 kl.) ir Artiomas Tavakalianas pelnė po 16 taškų.

Praėjusiame Eurolygos sezone M.Jamesas vidutiniškai per 31 minutę įmesdavo 19,3 taško (51,1 proc. dvit., 35,4 proc. trit.), atkovodavo 3,1 bei perimdavo po 1 kamuolį, atlikdavo 5,7 rezultatyvaus perdavimo, išprovokuodavo 4,8 pražangos ir rinkdavo 19,7 naudingumo balo.

VTB Vieningoje lygoje 31-erių 185 cm ūgio įžaidėjo rodikliai taip pat puikūs – 14,7 pelnyto taško (56,8 proc. dvit., 43,5 proc. trit.), 2,4 atkovoto kamuolio, 3,9 rezultatyvaus perdavimo, 4,3 išprovokuotos pražangos ir 15,3 efektyvumo balo per 20 minučių.

Priminsime, kad vasarą į armiečių gretas iš Kauno "Žalgirio" perėjo Marius Grigonis, sugrįžo Rusijos krepšinio žvaigždė Aleksejus Švedas, praėjusio sezono pabaigoje prisijungė Belgijos rinktinės lyderis Gabrielis Lundbergas bei liko patyręs Danielis Hackettas, tad aukščiausio lygio gynėjų CSKA šiuo metu netrūksta.

Visgi Klubo prezidentas Andrejus Vatutinas anksčiau buvo minėjęs, kad ieškoma dar vieno žaidėjo būtent gynėjų grandyje.