O. Olisevičius – naudingiausias, bet suklydo lemiamu metu, M. Echodui nesisekė prie baudų metimo linijos

Osvaldas Olisevičius buvo rezultatyviausias ir naudingiausias mačo žaidėjas, tačiau jo atstovaujama komanda patyrė pirmąją nesėkmę Italijos Supertaurės A grupėje.

Emilijos Redžo "Unahotels" (1-1) krepšininkai namie 71:75 (24:15, 16:20, 16:20, 15:20) nusileido Venecijos "Umana Reyer" (2-0) su Martynu Echodu.

Šeimininkai pirmavo didžiąją susitikimo dalį, tačiau favoritais laikyti varžovai ketvirtajame kėlinyje išsiveržė į priekį. Likus 13 sekundžių šeimininkai atsilikinėjo 2 taškais, tačiau turėjo kamuolį, kurį po minutės pertraukėlės prarado lietuvis.

Starto penkete rungtynes pradėjęs O.Olisevičius per 29 minutes įmetė 18 taškų (3/7 dvit., 3/5 trit., 3/5 baudų), atkovojo 10 bei perėmė 3 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 2 pražangas, 3 kartus suklydo, dusyk pažeidė taisykles ir surinko 24 efektyvumo balus.

18 taškų pridėjo Stephenas Thompsonas, 12 – Mikaelas Hopkinsas (6/7 dvit., 8 atk. kam., 20 naud. b.), 9 – Leonardo Candi (1/7 trit., 4 rez. perd.).

Nugalėtojams Mitchellas Wattas (7/9 dvit., 5 atk. kam., 2 bl., 22 naud. b.) pelnė 17, Stefano Tonutas (5 rez. perd.) ir Tarikas Phillipas (3/4 trit.) – po 11 taškų.

Nuo atsarginių žaidėjų suolelio pakilusio M.Echodo sąskaitoje – 7 taškai (3/4 dvit., 1/5 baudų), 4 atkovoti bei 1 perimtas kamuolys, 3 išprovokuotos bei 1 asmeninė pražanga, 2 klaidos ir 7 naudingumo balai per 11 minučių.