Įspūdingai pasirodęs A. Velička buvo vedlys į pergalę Supertaurės mače

Įspūdingai pasirodęs Arnas Velička atvedė savo atstovaujamą komandą į pergalę Italijos Supertaurės C grupėje.

Įspūdingai po ilgosios pertraukos spurtavę Neapolio "Gevi" (2-2) krepšininkai išvykoje 87:77 (18:25, 13:27, 34:17, 22:11) įveikė Brešos "Germani" (0-4) ekipą.

Abiem varžovams šis susitikimas neturėjo reikšmės, kadangi bilietą į pusfinalį jau seniau iškovojo visas 4 pergales iškovojęs Trevizo "NuttiBullet" klubas su Tomu Dimša.

Nuo atsarginių žaidėjų suolelio pakilęs A.Velička per 28 minutes įmetė 23 taškus (4/6 dvit., 3/6 trit., 6/9 baudų), sugriebė 4 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą, išprovokavo 8 pražangas, po 3 kartus suklydo bei pažeidė taisykles ir surinko 25 efektyvumo balius.

19 taškų pridėjo Frankas Elegaras (8/11 dvit., 7 atk. kam., 3 bl., 24 naud. b.), 14 – Marcisas McDuffie (1/5 trit., 5 atk. kam.), 11 – Jordanas Parksas (4 per. kam., 2 bl.).

Šeimininkams Johnas Petrucelli (1/5 trit., 5 atk. kam., 7 per. kam., 28 naud. b.) pelnė 17, Nazarethas Mitrou-Longas (1/6 dvit., 4/6 trit., 6 rez. perd., 5 kl.) – 16, Amedeo Della Valle (1/7 dvit.) – 12 taškų.