Dviejų Laurynų klubas nepaliko vilčių į Ispanijos lygą grįžtančiai M. Kačino ekipai

Keturių Ispanijos komandų turnyre "EnestaRias" sekmadienį susitiko komandos, kuriose rungtyniauja trys krepšininkai iš Lietuvos.

Lauryno Biručio ir Lauryno Biručio atstovaujamas Santjago de Kompostelos "Obradoiro Monbus" klubas Vilagarsijoje 99:80 (26:19, 20:18, 25:16, 28:27) sutriuškino Lugo "Breogan" ekipą su Mindaugu Kačinu.

Lugo komanda į ACB lygą grįžo po 14 metų pertraukos, o M.Kačinas debiutuos joje.

Visi trys lietuviai šiame susitikime itin neišsiskyrė.

L.Beliauskas per 18 minučių pelnė 8 taškus (1/1 dvit., 2/2 trit., 0/1 baudos), atliko 3 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį, 4 kartus prasižengė ir surinko 10 naudingumo balų.

L.Birutis per 26 minutes įmetė 6 taškus (3/9 dvit.), sugriebė 4 kamuolius kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, dusyk suklydo ir baigė pasirodymą dėl išnaudoto pražangų limito su 2 efektyvumo balais.

M.Kačino sąskaitoje – 2 pelnyti taškai (1/1 dvit.), asmeninė pražanga ir 1 naudingumo balas per 13 minučių.