Vokietijos atidarymo mače – sensacinga S. Kulviečio ekipos pergalė prieš čempionus

ALBA nuotr.

Vokietijos pirmenybių atidarymo rungtynėse iškarto užfiksuota sensacija, prie kurios prisidėjo ir Bundeslygoje debiutavęs Saulius Kulvietis.

Lietuvio atstovaujamas Bonos "Telekom Baskets" klubas išvykoje po itin įtemptos kovos 88:86 (12:25, 29:23, 28;24, 19:14) palaužė čempionų titulą ginančius Berlyno ALBA krepšininkus.

Likus daugiau nei dviem minutėms iki ketvirtojo kėlinio pabaigos svečiai persvėrė rezultatą – 87:86. Vėliau pasipylė klaidos ir netaiklūs metimai.

Aikštės šeimininkai paskutinėje atakoje nespėjo laiku atlikti metimo ir paliko varžovams 4 sekundes, ko užteko pergalei.

Nuo atsarginių žaidėjų suolelio pakilęs S.Kulvietis per 23 minutes įmetė 11 taškų (1/4 dvit., 2/5 trit., 3/4 baudų), sugriebė 6 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, po 2 kartus suklydo bei prasižengė ir užfiksavo 10 efektyvumo balų.

Rezultatyviau už lietuvį žaidė tik atitinkamai 25 ir 15 taškų surinkę Parkeris Jacksonas-Cartwrightas (7/9 dvit., 5 atk. kam., 6 rez. perd., 6 per. kam., 30 naud. b.) ir Tysonas Wardas (7 atk. kam., 3 per. kam.), 11 pridėjo Skyleris Bowlinas (3/5 trit.), 10 – Jeremy Morganas (2/9 trit.).

Pralaimėjusiems Marcusas Erikssonas (3/7 trit.) pelnė 16, Yovelis Zoosmanas (2/3 trit.) – 14, Luke'as Sikma (7 atk. kam., 6 rez. perd.) – 13, Timas Schneideris (3/6 trit.) – 12 taškų.