Ispanijoje abu Laurynai buvo vieni iš vedlių į dramatišką pergalę prieš „Joventut“

Ispanijos pirmenybėse Laurynas Birutis ir Laurynas Beliauskas buvo vieni vedlių į pirmąją savo komandos pergalę.

Santjago de Kompostelos "Obradoiro" (1-1) namie po dramatiškos kovos 93:91 (17;22, 30:25, 23:22, 23:22) palaužė Badalonos "Joventut" (1-1) krepšininkus.

Prasidėjus paskutinei minutei svečiai išlygino rezultatą – 91:91. Po 20 sekundžių Alexas Suarezas privertė varžovą prasižengti, tačiau abu jo baudų metimai nepasiekė tikslo. Likus 19 sekundžių Vladimiras Brodzianskis prarado kamuolį, o priešpaskutinę sekundę pergalingą dvitaškį pataikė Thomasas Scrubbas.

Abu lietuviai į aikštelę išbėgo nuo atsarginių žaidėjų suolelio ir buvo labai pastebimi.

L.Beliauskas per 21 minutę pelnė 12 taškų (1/2 dvit., 3/4 trit., 1/1 baudos), sugriebė 3 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą, išprovokavo 3 pražangas, po sykį suklydo bei prasižengė ir surinko 18 naudingumo balų (daugiausia komandoje).

L.Birutis per 13 minučių įmetė 4 taškus (2/2 dvit., 0/2 baudų), atkovojo 5 bei perėmė 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 3 pražangas, dukart pažeidė taisykles ir užfiksavo 11 efektyvumo balų.

"Obradoiro": Henry Elensonas 17 (5 atk. kam.), Laurynas Beliauskas (3/4 trit.) ir Thomasas Scrubbas (6/7 dvit., 5 atk. kam.) po 12, Braydonas Hobbsas 11 (7 rez. perd.), Kassiusas Robertsonas 10 (4 rez. perd.).

"Joventut": Vladimiras Brodziansky 17 (7 atk. kam.), Brandonas Paulas 17 (5/8 trit.), Ante Tomičius 11 (5 atk. kam.), Guillemas Vivesas (4 rez. perd.) ir Derekas willisas po 9.