Klibanti V. Perasovičiaus kėdė dar laikosi – UNIKS per pratęsimą išvengė nesėkmės Sibire

Rusijos žiniasklaidoje kurį laiką aptarinėjama, kad Kazanės UNIKS vyriausiasis treneris Velimiras Perasovičius sėdi ant klibančios kėdės, tačiau kroatas dar kartą išvengė antausio.

Priminsime, kad Tatarstano klubas antradienį Eurolygoje iškovojo pirmąją pergalę 73:70 palauždamas "Bayern", tačiau ketvirtadienį gėdingai 41:80 pralaimėjo Stambulo "Fenerbahče".

Sekmadienį VTB Vieningoje lygoje UNIKS (3-0) išvykoje tik po pratęsimo 83:80 (15:13, 13:21, 21:19, 20:16, 14:11) palaužė Krasnojarsko "Jenisej" (1-1) krepšininkus.

Likus pusketvirtos minutės iki ketvirtojo kėlinio pabaigos aikštės šeimininkai pirmavo 69:61, tačiau vėliau taškus pelnė tik svečiai.

Nugalėtojų gretose išsiskyrė atitinkamai 28 ir 21 tašką surinkę Mario Hezonja (8/11 dvit., 1/9 trit., 9/10 baudų, 8 atk. kam., 5 rez. perd., 3 per. kam., 9 išpr. praž., 5 kl., 27 naud. b.) ir Lorenzo Brownas (5 atk. kam., 5 rez. perd., 3 per. kam.) bei po 12 pridėję Johnas Brownas (9 atk. kam.) ir Dmitrijus Uzinskis.

Pralaimėjusiems Darralas Willisas (8/11 dvit., 9 atk. kam.) ir Casperas Ware'as (0/4 trit.) pelnė po 19, Rionas Brownas (6 atk. kam., 5 rez. perd.) – 14 taškų.