Prieš dvikovą su „Žalgiriu“ – „Bayern“ pergalė po pratęsimo

Prieš dvikovą Eurolygoje su Kauno "Žalgiriu" itin sunkią pergalę Vokietijos pirmenybėse iškovojo Miuncheno "Bayern" (2-1).

Andrea Trinchieri auklėtiniai namie tik po pratęsimo 71:64 (17:14, 11:13, 15:21, 13:8, 15:8) palaužė Gyseno "46ers" (1-3) krepšininkus.

Bavarai didesnę susitikimo dalį buvo besivejančių vaidmenyje, o pratęsimą išplėšė du dvitaškius per paskutinę minutę be atsako pataikęs Ognjenas Jaramazas.

Aikštės šeimininkai realizavo vos 45,8 proc. (10/22) dvitaškių ir 17,4 proc. (4/23) – tolimų metimų, tačiau kovą dėl atšokusių kamuolių laimėjo net 54:36.

Nugalėtojų gretose išsiskyrė po 18 taškų surinkę Deshaunas Thomasas (14 atk. kam., 4 kl., 26 naud. b.) ir O.Jaramzas, 12 pridėjo buvęs žalgirietis Augustine'as Rubitas (6 atk. kam., 2 bl.), 6 – Corey Waldenas (5 atk. kam., 4 kl., 5 praž.).

Svečiams Brayonas Blake'as (1/5 dvit., 5/9 trit.) pelnė 19, Johnas Bryantas (7 atk. kam.) ir Kilianas Binapflas – po 8 taškus.