R. Giedraičio ir T. Sedekerskio vedama „Baskonia“ patyrė dramatišką nesėkmę

Rokas Giedraitis ir Tadas Sedekerskis buvo rezultatyviausi ir naudingiausi Vitorijos "Baskonia" (3-3) gretose, tačiau tai nuo nesėkmės Ispanijos pirmenybėse neišgelbėjo.

Duško Ivanovičiaus auklėtiniai namie po dramatiškos kovos 65:71 (17:21, 21:16, 21:12, 6:22) turėjo pripažinti Tenerifės "Lenovo" (4-2) krepšininkų pranašumą.

Baskai pirmavo didesnę susitikimo dalį, tačiau jų žaidimas sugriuvo lemiamame ketvirtyje, o paskutinę jo minutę po R.Giedraičio techninės pražangos svečiai baudos metimu išlygino rezultatą, tuomet dukart iš eilės šovė iš toli ir išplėšė pergalę.

Starto penkete rungtynes pradėjęs R.Giedraitis per 37 minutes pelnė 17 taškų (2/4 dvit., 4/8 trit., 1/1 baudos0, atkovojo 6 bei perėmė 1 kamuolį, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 3 pražangas, sykį suklydo, 4 kartus pažeidė taisykles ir surinko 21 naudingumo balą.

Nuo atsarginių žaidėjų suolelio pakilęs T.Sedekerskis per 24 minutes įmetė 9 taškus (4/4 dvit., 0/1 trit., 1/1 baudos), sugriebė 5 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo pražangą bei sykį prasižengė pats ir užfiksavo 15 efektyvumo balų. Puolėjas net tris atakas baigė dėjimais.

9 taškus pridėjo Simone Fontecchio (2/7 trit., 5 atk. kam.), po 8 – Wade'as Baldwinas (5 kl.), Stevenas Enochas (3 bl.) ir Matthew Costello.

Nugalėtojams Kyle'as Wiltjeras (5/11 trit.) pelnė 19, Bruno Fitipaldo (5/8 trit., 7 rez. perd.) – 15, Sasu salinas (2/2 trit.) – 11 taškų.