M. Echodas nuo suolo stebėjo savo komandos triuškinimą Milane

klubo nuotr.

Beviltišką pralaimėjimą Italijos "Legabasket" pirmenybėse patyrė Venecijos "Umana Reyer" (1/3) klubas, kurio garbę gina Martynas Echodas.

Lietuvio atstovaujama ekipa išvykoje 68:93 (10:20, 15:26, 20:27, 23:20) neprilygo kol kas be pralaimėjimų žygiuojančiai Milano "AX Armani" (4/0) kariaunai.

Venecijos klubas šį susitikimą iš esmės buvo pralaimėjęs jau po dviejų kėlinių, kai atsiliko 21 taško skirtumu - 46:25.

Po pertraukos svečiams atsitiesti nebepavyko, o milaniečiai mėgaudamiesi žaidimu triuškino varžovus.

M. Echodas aikštelėje praleido tik 8 minutes per kurias taškų nepelnė (0/2 dvit.), užsidirbo bloką ir mačą baigė su -3 naudingumo balais.

Nugalėtojų gretose pirmuoju smuiku griežė Konstantinos Mitoglu įmetęs 18 taškų, Shavonas Shieldsas ir Malcolmas Delaney surinko po 14.

Svečiams Victoras Sandersas įmetė 14, Austinas Daye'us ir Stefano Tonutas - po 11.