K. Maksvyčio auklėtiniai nepasipriešino CSKA su debiutavusiu K. Fariedu

VTB Vieningoje lygoje pirmadienį Kazio Maksvyčio auklėtiniams nepavyko įkąsti Rusijos krepšinio grandams.

Eigirdo Žukausko ir Ado Juškevičiaus atstovaujama Permės "Parma" (1-1) namie 60:82 (16:25, 11:12, 10:11, 23:26) triuškinamai pralaimėjo Maskvos CSKA (4-0) krepšininkams.

Dimitrio Itoudžio kariaunoje trūko traumuotų Mariaus Grigonio, Nikolos Milutinovo ir Tornike Šengelijos, tačiau debiutavo savaitgalį į Maskvą atskridęs Kennethas Fariedas.

Aukštaūgis per 11 minučių prametė vienintelį dvitaškį ir abi baudas, atkovojo 3 bei perėmė 1 kamuolį, po 2 kartus suklydo ir prasižengė.

Abu Permės komandos lietuviai rungtynes pradėjo starto penkete, tačiau iki pertraukos žaidė itin blankiai bei kiek atsigavo antroje susitikimo pusėje.

E.Žukauskas per 26 minutes pelnė 8 taškus (1/4 dvit., 2/4 trit.), sugriebė 5 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, dukart prasižengė ir surinko 9 naudingumo balus.

A.Juškevičius per 20 minučių įmetė 8 taškus (2/7 trit., 2/2 baudų), atliko 3 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 2 pražangas, po 3 kartus suklydo bei pažeidė taisykles ir užfiksavo 3 efektyvumo balus.

Rezultatyviau už juos žaidė tik atitinkamai 10 ir 9 taškus surinkę Marekas Mejeris ir Artiomas Parachovskis (9 atk. kam., 3 per. kam.), 8 pridėjo Aleksandras Platunovas.

Nugalėtojams Iffe Lundbergas pelnė 16, Danielis Hackettas (3 per. kam.) – 14, Willas Clyburnas (5 atk. kam., 9 išpr. praž.) ir Joelas Bolomboy'us (6 atk. kam.) – po 10, Nikita Kurbanovas – 8 taškus.