D. Motiejūnas – rezultatyviausias, „Monaco“ laimėjo tik dėka puikaus lemiamo kėlinio

Monaco nuotr.

Sunkią pergalę Prancūzijos pirmenybėse iškovojo Donato Motiejūno atstovaujama Monako "AS Monaco" (4-1) komanda.

Zvezdano Mitrovičiaus auklėtiniai tik dėka puikaus lemiamo kėlinio išvykoje 74:66 (20:17, 21:23, 6:16, 27:10) palaužė Po Ortezo "Elan Bearnais" (3-2) krepšininkus.

Eurolygos debiutantai šiame mače vertėsi be ryškiausios komandos žvaigždės Mike'o Jameso.

D.Motiejūnas rungtynes pradėjo starto penkete ir buvo rezultatyviausias, tačiau visus taškus pelnė pirmoje susitikimo pusėje.

Vidurio puolėjas per 19 minučių įmetė 15 taškų (7/12 dvit., 0/3 trit., 1/2 baudų), atkovojo 3 bei perėmė 1 kamuolį, išprovokavo 2 pražangas, gavo bloką, triskart suklydo ir užfiksavo 7 efektyvumo balus.

11 taškų pridėjo Alpha Diallo (5 atk. kam.), 9 – Ibrahima Faye (7 atk. kam.) ir Danilo Andjušičius, 8 – Donte Hallas.

Šeimininkų gretose išsiskyrė 15 taškų surinkęs Justinas Bibbinsas (5 atk. kam., 5 rez. perd., 4 per. kam., 22 naud. b.).