„Baskonia“ su nerezultatyviais, bet naudingais lietuviais patyrė dramatišką nesėkmę

Dramatišką nesėkmę Ispanijos pirmenybėse patyrė Roko Giedraičio ir Tado Sedekerskio atstovaujama Vitorijos "Baskonia" (3-4).

Duško Ivanovičiaus auklėtiniai išvykoje minimaliu skirtumu 79:80 (15:24, 16:11, 23:24, 25:21) turėjo pripažinti Mursijos UCAM (5-2) krepšininkų pranašumą.

Pergalingą dvitaškį buvęs žalgirietis Augusto Lima pataikė likus net minutei ir 15 sekundžių iki susitikimo pabaigos.

Nuo atsarginių žaidėjų suolelio pakilęs R.Giedraitis per 21 minutę pelnė 5 taškus (0/1 dvit., 1/2 trit., 2/2 baudų), atkovojo 5 bei perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 5 pražangas, dusyk suklydo, kartą pažeidė taisykles ir užfiksavo 13 naudingumo balų.

Starto penkete rungtynes pradėjusio T.Sedekerskio sąskaitoje – 3 taškai (1/1 dvit., 1/4 baudų), net 10 atkovotų kamuolių, 3 išprovokuotos bei 1 asmeninė pražanga, 2 klaidos ir 10 efektyvumo balų per 31 minutę.

Svečių gretose išsiskyrė po 15 taškų surinkę Jaysonas Grangeris (5 rez. perd.) ir Matthew Costello (2/2 trit., 5 atk. kam.) bei 10 pridėjęs Simone Fontecchio (6 atk. kam.).

Nugalėtojams Isaiah Tayloras pelnė 15, Jordanas Davisas – 12, A.Lima – 10, Nemanja Radovičius (6 atk. kam., 2 bl.) – 9 taškus.