ALBA nugalėjo M. Gebeno ekipą (T. Dimšos ekipa nugalėjo P. Soroko klubą)

Būsimoji Kauno „Žalgirio“ varžovė Eurolygoje Berlyno ALBA (3/3) prieš išvyką į Lietuvą iškovojo pergalę Vokietijos čempionate.

Ji svečiuose 101:89 (21:18, 22:20, 28:25, 30:26) įveikė Bambergo „Brose“ (4/2) su Martinu Gebenu.

M. Gebenas per 6 minutes pelnė 3 taškus (0/1 dvit., 3/4 baud.), atkovojo 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą ir surinko 4 naudingumo balus.

Nugalėtojų gretose žibėjo Luke'as Sikma. Jis pelnė 14 taškų (7/12 dvit., 0/1 trit.), atkovojo 11 kamuolių, atliko 6 rezultatyvius perdavimus ir surinko 26 naudingumo balus.

„Brose“: Christianas Sengfelderis 29, Justinas Robinsonas 23 (10 rez. perd.), Kennethas Ogbe ir Patrickas Heckmannas (7 atk. kam.) po 12.

ALBA: Luke'as Sikma 14 (11 atk. kam., 26 naud. bal.), Jaleenas Smithas ir Johannesas Thiemannas po 13, Maodo Lo (9 rez. perd., 20 naud. bal.) ir Oscaras Da Silva po 12, Marcusas Erikssonas 10.

ALBA ir „Žalgirio“ mūšis Eurolygoje įvyks lapkričio 5-ąją Kaune.

***

Tuo metu Italijos pirmenybėse Tomo Dimšos atstovaujama Trevizo „Nutribullet“ (4/2) ekipa iškovojo ketvirtąją pergalę. Ji 96:78 (24:30, 20:14, 27:15, 25:19) pranoko Varezės „Openjobmetis“ (1/5) komandą su Pauliumi Soroku.

Nugalėtojams T. Dimša per 29 minutes pelnė 18 taškų, atkovojo 2 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir surinko 17 naudingumo balų.

Tuo metu pralaimėjusiems P. Sorokas per 36 minutes įmetė 11 taškų, sugriebė 11 kamuolių, atliko 1 rezultatyvų perdavimą bei surinko 21 naudingumo balą.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose rungtyniavo DeWayne‘as Russellas. Jo sąskaitoje - 21 taškas.

Pralaimėjusiems Anthony Beane‘as įmetė 20 taškų.