Vokietijoje - M. Sajaus dominavimas ir komandos pergalė (Ispanijoje - M. Kačino ekipos pergalė)

FIBA nuotr.

Martynas Sajus sužaidė geriausią šio sezono mačą, o jo vedama Bairoto "Medi" (2/4) Vokietijos čempionate iškovojo antrąją pergalę.

Ekipa išvykoje 89:87 (22:25, 21:15, 22:33, 24:14) įveikė Heidelbergo „MLP Academics“ (4/3) klubą.

Aukštaūgis iš Lietuvos per 23 minutes surinko 15 taškų (5/5 dvit., 5/6 baudos), atkovojo 8 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, blokavo 3 metimus, 2 sykius suklydo, 4 kartus prasižengė bei užfiksavo 27 naudingumo balus.

Nugalėtojų gretose rezultatyviau už jį rungtyniavo tik Terry Allenas pelnęs 16 taškų.

Pralaimėjusiems Kelvinas Martinas pasižymėjo 18 taškų.

***

Tuo tarpu Ispanijos čempionate Mindaugo Kačino atstovaujama Lugo „Rio Breogan“ (5/4) ekipa iškovojo pergalę. Jie namuose 76:66 nugalėjo Las Palmo „Gran Canaria“ (6/3) krepšininkus.

Lietuvis prie pergalės per 7 minutes prisidėjo 3 taškais. Jis taip pat atkovojo 1 kamuolį bei surinko 2 naudingumo balus.

Rezultatyviausiai „Rio Breogan“ klube rungtyniavo Tyleris Kalinoskis, kurio sąskaitoje - 23 taškai.

Tuo metu „Gran Canaria“ ekipai 15 taškų įmetė Dylanas Ennisas.