D. Sirvydis su komanda džiaugėsi pergale NBA G lygoje (A. Kulboka buvo rezultatyvus)

NBA G lygoje sėkmingas rungtynes sužaidė Deivido Sirvydžio atstovaujama Detroito „Motor City Cruise“ ekipa. Ji 140:117 (37:26, 38:35, 29:27, 36:29) sutriuškino Klivlendo „Charge“ komandą.

D. Sirvydis per 21 minutę pelnė 15 taškų (1/3 dvit., 4/7 trit., 1/1 baud.), atkovojo 2 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, 4 sykius suklydo bei dukart prasižengė.

Įspūdingai nugalėtojų gretose žaidė Sabenas Lee, kuris pelnė 42 taškus, atkovojo 8 kamuolius ir atliko 8 rezultatyvius perdavimus.

24 taškus pridėjo Luka Garza, o buvęs žalgirietis Derrickas Waltonas pasižymėjo 15 taškų, 12 atkovotų kamuolių ir 7 rezultatyviais perdavimais.

***

Tuo metu Arnoldo Kulbokos atstovaujama Grinsboro „Swarm“ ekipa NBA G lygoje patyrė nesėkmę. Ji namuose per pratęsimą 94:97 (23:16, 24:24, 28:23, 19:31, 0:3) nusileido Birmingamo „Squadron“ krepšininkams.

Mūsiškis per 25 minutes pelnė 14 taškų (6/9 dvit., 0/5 trit., 2/2 baud.), atkovojo 6 bei perėmė 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, sykį suklydo ir 2 kartus prasižengė.

Nugalėtojų gretose geriausiai žaidė 27 taškus pelnęs, 3 kamuolius atkovojęs ir 5 rezultatyvius perdavimus atlikęs Jaredas Harperis.

Tuo tarpu LiAngelo Ballas įmetė 7 taškus, sugriebė 4 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei padarė 1 klaidą.