L. Birutis siautėjo, bet „Barcelona“ pratęsė pergalių seriją Ispanijoje

Vienvaldžiai ACB lygos lyderiai "Barcelona" ekipa vadovaujami Šarūno Jasikevičiaus išlieka nenugalėti. Katalonai sekmadienio popietę 79:65 nugalėjo Santjago de Kompostelos "Monbus Obradoiro" krepšininkus.

Barselonos komandai tai buvo 9-oji pergalė iš eilės šalies pirmenybėse.

Barselonos klubas sužaidus šešias minutes pirmąjame kėlinyje jau turėjo dviženklę persvarą (6:17). Antrojo kėlinio pabaigoje šeimininkai sumažino deficitą iki 6 taškų (33:39). Mažą to Scrubbas paskutinę pirmosios mačo dalies sekundę įsmeigė tritaškį (36:39).

Trečiajame kėlinyje Laprovittolos vedami katalonai susigrąžino dviženklę persvarą (49:65). Ketvirtajame kėlinyje Š.Jasikevičiaus auklėtiniai išsaugojo pranašumą ir iškovojo pergalę rezultatu 79:65.

Pralaimėjusiems Laurynas Birutis per 26 minutes pelnė 24 taškus (8/12 dvit., 8/10 baud.), atkovojo 6 kamuolius, išprovokavo 7 pražangas, 3 kartus prasižengė ir užfiksavo 28 naudingumo balus.

Laurynas Beliauskas per 8 minutes taškų nepelnė, kartą prasižengė ir surinko -2 naudingumo balus.

Nugalėtojams Rokas Jokubaitis per 15 minučių pelnė 6 taškus (2/5 dvit., 0/2 trit., 2/2 baud.), sugriebė 2 kamuolius, išdalino 2 rezultatyvius perdavimus bei įsirašė 3 naudingumo balus.

Kitą savaitę "Barcos" laukia dvejos namų rungtynės. Eurolygoje dvikova prieš baskus, o savaitgalį priims Valensijos krepšininkus.

"Monbus Obradoiro": Laurynas Birutis 24, Thomas Scrubbas ir Kassiusas Robertsonas 10, Henry Ellensonas 9, Marko Filipovity 7, Albertas Oliveris 3, Fernando Zurbriggenas 2 taškai;

"Barcelona": Nikola Mirotičius 18, Nicolas Laprovittola 13, Brandonas Daviesas 12, Sertačas Šanli 9, Nigelis Hayesas-Davisas 7, Rokas Jokubaitis ir Nickas Calathesas 6, Kyle'as Kuričius 5, Rolandas Šmitas 2, Pierre'as Oriola 1 taškas;