T. Dimša Italijos sužaidė blankias rungtynes (Kukliai žaidė ir P. Sorokas bei M. Echodas)

Trevizo „Nutribullet“ komanda Italijos čempionate patyrė pralaimėjimą. Tomo Dimšos atstovaujamas klubas 70:83 nusileido Bolonijos „Fortitudo“ krepšininkams.

Lietuvis per 19 minučių įmetė 2 taškus, atkovojo 2 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą bei surinko 1 naudingumo balą.

„Nutribullet“ ekipai 24 taškus surinko Henry Simsas.

Tuo tarpu Bolonijos komandai 19 taškų pelnė Robinas Benzingas.

***

Tuo metu kitose Italijos čempionate rungtynėse Martyno Echodo atstovaujama Venecijos „Umana Reyer“ ekipa 94:74 (25:17, 28:16, 24:12, 17:29) palaužė Emilijos Redžo „Pallacanestro“ krepšininkus.

Lietuvis prie pergalės taškais neprisidėjo. Jis per 3 minutes susitikimą baigė su -1 naudingumo balu.

Nugalėtojams 23 taškus įmetė Stefano Tonutas.

Pralaimėjusiems 13 taškų pridėjo Leonardo Candi.

***

Paulius Sorokas ir jo atstovaujama Varezės „Openjobmetis“ 71:84 (18:18, 19:25, 16:19, 18:22) pralaimėjo Brindizio „Happy Casa“ komandai.

P. Sorokas per 31 minutę pelnė 2 taškus, atkovojo 8 kamuolius ir surinko 11 naudingumo balų.