Naudingai rungtyniavę lietuviai neišgelbėjo „Parma“ ekipos nuo pralaimėjimo

VTB Vieningoje lygoje trečią pralaimėjimą patyrė be Kazio Maksvyčio likusi Permės „Parma“ (1/3) ekipa, kurioje rungtyniauja Adas Juškevičius bei Eigirdas Žukauskas. Ji svečiuose 65:79 (14:21, 21:16, 22:17, 8:25) nusileido Žemutinio Naugardo „Nižnij Novgorod“ (3/2) krepšininkams.

Primenane, kad K. Maksvytis turi sveikatos bėdų ir savaitę gydosi namuose.

Nugalėtojams A. Juškevičius per 33 minutes įmetė 11 taškų (0/4 dvit., 3/4 trit., 2/2 baud.), atkovojo 9 kamuolius bei fiksavo 15 naudingumo balų.

E. Žukauskas žaidė 33 minutes ir pelnė 11 taškų (0/4 dvit., 3/4 trit., 2/2 baud.), atkovojo 9 kamuolius bei fiksavo 15 naudingumo balų.

Žemutinio Naugardo komandoje sunkiai sulaikomas buvo Ivanas Strebkovas, kuris pelnė 23 taškus ir atkovojo 9 kamuolius.

„Nižnij Novgorod“: Ivanas Strebkovas 23 (9 atk. kam.), Ilja Platonovas 16, Sergejus Toropovas 12, Antonas Astapkovičius 10.

„Parma“: Adas Juškevičius 12, Eigirdas Žukauskas 11 (9 atk. kam.), Arciomas Parachouskis ir Nikolajus Žmako po 7.

Tarp dvylikos komandų „Parma“ ekipa užima 10 vietą.