T. Sedekerskis buvo naudingiausias, bet „Baskonia“ pralaimėjo Ispanijos čempionate

Pralaimėjimą Ispanijos čempionate patyrė Roko Giedraičio ir Tado Sedekerskio atstovaujama Vitorijos „Baskonia“ (4/6) ekipa. Ji išvykoje 77:83 (22:20, 19:16, 15:20, 21:27) nusileido Las Palmo „Gran Canaria“ (7/3) krepšininkams.

Iš paskutinių aštuonių mačų „Baskonia“ pergale džiaugėsi vos viename.

Sėkmingai šiame mače rungtyniavo T. Sedekerkis, kuris per 37 minutes įmetė 12 taškų (3/3 dvit., 2/3 trit.), atkovojo 10 kamuolių, išprovokavo 2 pražangas ir surinko 22 naudingumo balus.

R. Giedraitis per 28 minutes pelnė 11 taškų (1/1 dvit., 2/5 trit., 3/4 baud.), atkovojo 4 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 3 pražangas ir užfiksavo 9 naudingumo balus.

Pralaimėjusiems Simone Fontecchio surinko 14 taškų.

Tuo metu nugalėtojams A.J.nSlaughteris pelnė 22 taškus.

„Gran Canaria“: A.J. Slaughteris 22, Dylanas Ennisas 15, Chrisas Krameris, Artiomas Pustovojus (7 atk. kam.) ir Miguelis Salvo po 12.

„Baskonia“: Simone Fontecchio 14, Jaysonas Grangeris ir Tadas Sedekerskis (10 atk. kam.) po 12, Rokas Giedraitis 11, Wade'as Baldwinas 10.