E. Bendžiaus ekipa patyrė pralaimėjimą, o M. Echodo - iškovojo pergalę

Italijos pirmenybėse Eimanto Bendžiaus atstovaujama Sasario „Banco di Sardegna“ (3/5) svečiuose 89:95 (16:15, 22:23, 28:40, 23:17) nusileido Tortonos „Bertram Derthona“ (4/4) krepšininkams.

E. Bendžius per 23 minutes įmetė 5 taškus (0/2 dvit., 1/3 trit., 2/2 baudų), atkovojo 2 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir surinko 7 naudingumo balus.

Rezultatyviausiai „Banco di Sardegna“ komandoje žaidė Davidas Loganas ir Jasonas Burnellas. Jie abu pelnė po 22 taškus.

Tuo metu „Bertram Derthona“ ekipoje po 17 taškų surinko Jamarras Sandersas ir Tyleris Cainas.

***

Pralaimėjimą Italijos čempionate patyrė Venecijos „Umana Reyer“ (4/4) ekipa su Martynu Echodu. Ji svečiuose 91:77 (24:24, 18:16, 27:13, 22:24) nugalėjo Bolonijos „Fortitudo“ (2/6) žaidėjams.

M. Echodas ant parketo praleido 6 minutes ir įmetė 3 taškus (1/2 dvit., 1/4 baudų) bei surinko 1 naudingumo balą.

Rezultatyviausiai Venecijos ekipoje rungtyniavo 21 tašką surinkęs Mitchellas Wattas.

Tuo tarpu pralaimėjusiems Pietro Aradori įmetė 19 taškų.