Italijoje - rezultatyvūs dviejų lietuvių pasirodymai

Italijos čempionate pralaimėjimą patyrė Emilijos Redžo „Grissin Bon“ (3/5) ekipa, kurioje rungtyniauja Osvaldas Olisevičius. Ji išvykoje 74:84 nusileido Milano „AX Armani“ (8/0) krepšininkams.

Lietuvis per 29 minutes pelnė 16 taškų, atkovojo 7 kamuolius ir surinko 12 naudingumo balų.

Rezultatyviau už lietuvį žaidė Mikaelas Hopkinsas. Jis pelnė 21 tašką, atkovojo 12 kamuolių ir surinko 25 naudingumo balus.

Milano gretose 22 taškus įmetė Sergio Rodriguezas, o 20 taškų pridėjo Luigi Datome.

***

Kitose Italijos lygos rungtynėse Pauliaus Soroko atstovaujama Varezės „Openjobmetis“ (2/6) išvykoje 86:70 įveikė Triesto „Allianz Pallacanestro“ (5/3) komandą.

Mūsiškis per 31 minutę pelnė 16 taškų, sugriebė 11 kamuolių, atliko 1 rezultatyvų perdavimą bei surinko 19 naudingumo balų.

Varezės komandoje 24 taškus pelnė Trey'us Kelly (8 atk.kam.) ir 23 taškus pridėjo Alessandro Gentile (7 atk.kam.).

Triesto klube 20 taškų surinko Juanas Manuelis Fernandezas.