L. Birutis žaidė rezultatyviai, o „Monbus Obradoiro“ iškovojo pergalę (Kiti rezultatai)

Ketvirtą pergalę Ispanijos čempionate iškovojo dviejų lietuvių atstovaujama Santjago de Kompostelos „Monbus Obradoiro“ (4/7) ekipa, kuri  namuose 87:82 (32:19, 9:23, 27:19, 19:21) nugalėjo Saragosos „Casademont“ (4/7) krepšininkus.

Sėkmingas rungtynes sužaidė Laurynas Birutis, kuris per 27 minutes pelnė 17 taškų (6/8 dvit., 5/7 baud.), atkovojo 3 kamuolius, blokavo 1 metimą, prasižengė 4 sykius, išprovokavo 7 pražangas ir surinko 19 naudingumo balų.

Tuo metu Laurynas Beliauskas dėl traumos nerungtyniavo.

Už L. Birutį rezultatyviau žaidė tik Thomas Scrubbas, kurio sąskaitoje – 18 taškų.

Saragosos ekipai 22 taškus surinko Mattas Mobley.

„Monbus Obradoiro“: Thomasas Scrubbas 18, Laurynas Birutis ir Henry Ellensonas (6 atk. kam.) po 17, Kassius Robertsonas 16 (6 rez. perd.), Braydonas Hobbsas 11 (6 rez. perd.).

„Casademont“: Mattas Mobley 22 (27 naud. bal.), Hansas Vanwijnas 12, Deonas Thompsonas 11 (6 atk. kam.), Stanas Okoye 10.

***

Tuo metu kitose Ispanijos čempionato rungtynėse pralaimėjimą patyrė Bilbao „Surne“ (3/8) ekipa, kurioje rungtyniauja Gytis Masiulis. Ji 84:100 (36:30, 21:11, 16:31, 11:28) nusileido Valensijos „Valencia“ (7/4) krepšininkams.

G. Masiulis pralaimėjusiems per 18 minučių pelnė 3 taškus (0/1 dvit., 1/3 trit.), atkovojo 4 kamuolius, 3 kartus prasižengė ir naudingumo balų nesurinko.

Primename, kad visai nesenai Bilbao gretas paliko Regimantas Miniotas, kuris persikėlė į Kauno „Žalgirio“ klubą.

„Valencia“: Jaume Pradilla 21, Klemenas Prepeličius 19, Bojanas Dubljevičius 16 (10 atk. kam.), Samas Van Rossomas 13 (7 rez. perd.).

„Surne“: Valentinas Bigote 19, Ludvigas Hakansonas 15, Angelis Delgado 14 (6 atk. kam.).

***

Tuo tarpu Belgijos lygoje Pauliaus Valinsko atstovaujama Alsto „Okapi“ 74:79 turėjo pripažinti Ostendės „Filou“ krepšininkų pranašumą.

Mūsiškis per 36 minutes įmetė 21 tašką, sugriebė 2 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 9 rezultatyvius perdavimus bei surinko 22 naudingumo balus.

***

Italijos čempionate Varezės „Openjobmetis“ ekipa su Pauliu Soroku namuose 85:76 pranoko Tortonos „Derthona“ žaidėjus.

Lietuvis nugalėtojams įmetė 8 taškus, atkovojo 7 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei mačą baigė su 12 naudingumo balų.

***

Martyno Sajaus atstovaujama Bairoito „Medi“ komanda Vokietijos pirmenybėse 100:68 (28:11, 19:16, 27:22, 26:19) nepasigailėjo Veisenfelso „Syntainics“ ekipos.

M. Sajus nugalėtojams per28 minutes surinko 6 taškus, 12 atkovotų kamuolių, 2 rezultatyvius perdavimus bei 18 naudingumo balų.