Prieš rungtynes su „Žalgiriu“ – R. Jokubaičio dominavimas Ispanijoje

Barcelona nuotr.

Barselonos krepšininkai iškovojo trečiąją pergalę šią savaitę. Puikias rungtyniavęs sužaidė Rokas Jokubaitis, o jo vedama „Barcelona“ (10/1) iškovojo pergalę. Ji svečiuose 83:69 (21:16, 18:17, 20:22, 24:14) pranoko Burgoso „CB Miraflores“ (3/8) krepšininkus.

"Barcai", tai buvo 10-asis laimėjimas šalies pirmenybėse.

Penktadienį 21-ąjį gimtadienį atšventęs Rokas Jokubaitis buvo vienas rezultatyviausių Barselonos žaidėjų - 18 taškų. Už jį daugiau taškų pelnė tik S.Šanli - 19.

Pirmoje mačo pusėje katalonus į priekį vedė komandos naujokai - Jokubaitis pelnė 10 taškų, o Laprovittola su Šanli pridėjo po 7 taškus. Tiesa "Barcai" solidesnio pranašumo susikrauti nepavyko 39:33.

Po ilgosios pertraukos Ispanijos čempionai įsmeigė du tritaškius ir persvara tapo dviženklė (33:45). Vėliau Š.Jasikevičius užsidirbo techninę pražangą, o Burgoso ekipa surengė spurtą 13:4 (46:51). Prieš lemiamą kėlinį katalonai turėjo 4 taškų pranašumą (55:59).

Po McGee tolimo metimo komandas skyrė tik 1 taškas (58:59). Kuričiaus dvitaškis ir du Šanli tolimi metimai vėl atitolino Barselonos krepšininkus (58:67). Š.Jasikevičiaus auklėtiniai per likusį laiką išsaugojo pranašumą ir iškovojo pergalę 83:69.

"CB Miraflores": Vitoras Benite, Tyrusas McGee ir Julianas Gamble'as 12, Dani Diezas 8, Dejanas Kravičius ir Aleksejus Nikoličius 6, Alexas Renfroe 5, Maksimas Salashas 4, Kareemas Queeley 2 taškai;

"Barcelona": Sertačas Šanli 19, Rokas Jokubaitis 18, Nikola Mirotičius 12, Nicolas Laprovittola 10, Kyle'as Kuričius 9, Brandonas Daviesas 6, Rolandas Šmitas 3, Sergi Martinezas, Michaelas Caicedo ir Agustinas Ubalas 2 taškai;

Kitą savaitę Š.Jasikevičiaus auklėtiniai galės kiek daugiau atsikvėpti, nes jų laukia tik vienerios rungtynės. Penktadienį Barselonoje laukia dvikova su Kauno "Žalgiriu".