Pasaulio čempionato atrankos starte - latvių pralaimėjimas serbams (Kiti rezultatai)

FIBA nuotr.

Ketvirtadienį Europoje prasidėjo atranka į 2023 metais vyksiantį pasaulio čempionatą.

Pralaimėjimą patyrė Latvijos rinktinė, kuri svečiuose 100:101 (33:28, 23:24, 19:25, 25:24) nusileido Serbijos krepšininkams.

Mačo nugalėtojas sprendėsi lemiamomis minutėmis, kuriose stipresni buvo šeimininkai serbai.

Latvijos rinktinėje naudingiausias buvo Rihards Lomažs, kuris per 27 minutes pelnė 33 taškus.

Serbija: Milošas Teodosičius 21, Aleksa Avramovičius 17, Marko Jagodičius-Kuridza 16, Alenas Smailagičius 15.

Latvija: Rihards Lomažs 33, Dairis Bertans ir Andrejus Gražulis po 17, Kristers Zoriks 14.