Buvusių „Žalgirio“ centrų dvikovoje Vokietijoje įspūdingas M. Sajus pranoko M. Gebeną

Šeštadienį Vokietijos pirmenybėse susidūrė komandos, kuriose rungtyniauja buvę Kauno "Žalgirio" vidurio puolėjai.

Martyno Sajaus atstovaujamas Boiroto "Medi" (4-4) klubas išvykoje 87:84 (20:15, 21:25, 21:15, 25:29) palaužė Bambergo "Brose" (5-5) ekipą su Martinu Gebenu.

Abu lietuviai rungtynes pradėjo starto penkete, tačiau pasirodė labai skirtingai.

M.Sajus per 25 minutes įmetė 15 taškų (5/5 dvit., 5/6 baudų), sugriebė 6 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, 4 kartus pažeidė taisykles ir užfiksavo 25 naudingumo balus.

M.Gebeno sąskaitoje – 2 taškai (0/1 dvit., 2/2 baudų), 1 atkovotas kamuolys, 1 klaida ir 1 efektyvumo balas per 5 minutes.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė po 20 taškų surinkę Terry Allenas (6 atk. kam., 5 per. kam.) ir Marcusas Thorntonas (4/7 trit.), 12 pridėjo Kevinas Wohlrathas (4 per. kam.).

Pralaimėjusiems Trevisas Simpsonas (5/9 trit.) pelnė 21, Christianas Sengfelderis (14 atk. kam.), Justinas Robinsonas (6 rez. perd.) ir Shannonas Scottas (3/4 trit.) – po 13 taškų.